До кінця першого півріччя кожне українське селище, де населення не менше двох тисяч чоловік, отримає оновлені, комп'ютеризовані поштові відділення.

Як повідомляє "Укрінформ", про це заявив Ігоря Смілянський - в. о. генерльного директора "Укрпошти"."За нашими підрахунками, тільки 12-14 мільйонів мають доступ до послуг "Укрпошти". Півтора роки тому тільки 20% наших відділень (ми 11,5 тисячі відділень) мали комп'ютери. На сьогодні ми поставили перед собою завдання - до кінця 1 півріччя, а по суті, ми починаємо в березні, комп'ютеризувати всі села України, де проживає більш ніж дві тисячі населення", - заявив Смілянський.

"Тобто кожне таке село отримає комп'ютеризоване відділення "Укрпошти", що дозволить день за днем ​​приймати платежі-переклади і надавати людям всі сучасні послуги", - пояснив він. "Цей проект стосуватиметься і заміни старих машин автопарку "Укрпошти". Для сільських населених пунктів, де проживає менше двох тисяч чоловік, діятимуть пересувні відділення", - зазначив Смілянський.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Юля "Зайка" зізналася, чи вільне її серце після фіналу "Холостяка": "Прийшов у формі"

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще


"Працює команда з трьох чоловік: оператор буде в сільраді приймати платежі, а водій з листоношею будуть проїжджати селом і розвозити пенсії, газети, посилки. Таким чином, ми осучаснимо пошту і створимо найкращі умови праці для листонош", - зазначив в.о. генерального директора "Укрпошти". "До того ж, ми зможемо забезпечити якість надання послуг: кожна машина оснащена GPS і ми зможемо відстежувати їх пересування, моніторити", - підкреслив він.За прогнозами Смілянського, повністю комп'ютеризувати України вдасться за два-три роки.

Нагадаємо, раніше інфомаційно портал "Знай.ua" повідомляв про те, що послуги "Укрпошти" серйозно подорожчали.