Зараз тільки кінець липня, але батьки вже всерйоз замислюються, де купити шкільну форму. Поки що, оголошень про шкільні ярмарках у Києві не було. Але ми вирішили написати вам про найцікавіші шкільної форми від українських дизайнерів. Адже шкільна форма на 1 вересня – це чи не найголовніше.

Шкільна форма 2017: кращі варіанти

Шкільна форма для дівчаток PAPA Atelier. Вони з'явилися тільки в минулому році, але вже встигли завоювати любов дітей і батьків. Шкільна форма від PAPA Atelier відрізняється не тільки якістю, але і оригінальною задумкою, яка допоможе підкреслити індивідуальність кожної дитини. Так само, шкільну форму можна пошити на замовлення.

Шкільна форма від Les Petites. Це український бренд, який спеціалізується на одязі для дітей. Але, вони ще роблять шкільну форму. Кожен сезон Les Petites представляють нову колекцію. Так що, якщо вам потрібна стильна шкільна форма, то цей бренд вам точно допоможе.

Шкільна форма від ZeNa. Це компанія, яка працює з 1998 року, і за цей час їхня шкільна форма вже стала дуже популярною. Крім цього, вони шиють дуже якісний і стильний діловий одяг для дітей.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Шкільна форма від ViloNNaKids. Бренд спеціалізується на формі для дівчаток. Особливо вони цікаві завдяки своїм сукням, які вже давно стали дуже популярними в Україні. Величезну увагу в шкільній формі вони звертають саме на маленькі деталі, і це дуже подобається дітям.

Шкільна форма від TAGO. Бренд займається не тільки одягом для дітей. Так само, вони дуже популярні серед дорослих. І зараз, вони представили нову колекцію шкільної форми, яка є втіленням нової української моди.

Шкільна форма від ТМ «Мілана». Це одна з найстаріших компаній на території України. Першу шкільну форму вони запропонували споживачам ще в 1994 році, тоді вона викликала справжній фурор, так як сильно відрізнялася від звичайної радянської форми. І після цього, ТМ «Мілана», щороку створює нову колекцію шкільної форми для дітей.