Настю Овчар з маленького хутора Воронцовка в Харківській області, яка винесла з охопленого вогнем будинку свою дворічну сестричку, пам’ятає вся Україна. Настя отримала сильні опiки і опинилася між життям та смeртю. За порятунок хороброї дівчинки боролися кращі лікарі України та Бостона.

"Молодша сестричка спала, коли я, намагаючись загасити вогонь , почала бігати по дому. Одяг на мені горів, полум’я перекинулося на штори, ковдру, м’які іграшки, я хотіла загасити пожежу долоньками, але у мене нічого не вийшло. Вогонь розгорався все сильніше. І тоді я кинулася до ліжечка, в якій спала Люся.
Ніколи не брала на руки свою молодшу сестричку. Батьки не дозволяли, боялися, що я впущу Люсю. В той момент я зробила це вперше"
, - цитує слова Насті Овчар видання “Факти і Коментарі”.

Про порятунок цієї дівчинки можна було б зняти повнометражний фільм. В Україні юну героїню в той час могли і не врятувати, хоча медики зробили все, що від них залежало.

Але Насті, здавалось, допомагало саме небо. Багато чого тоді склалось лише завдяки щасливому випадку.
Так, завдяки щасливому випадку, у бізнесмена з Хмельницької області Віктора Вікарчука в американському Бостоні виявилися друзі, які допомогли організувати в США лікування Насті. Завдяки щасливому випадку, у президента Румунії знайшовся вільний літак, на якому дівчинку без зволікання змогли переправити через океан.

Завдяки щасливому випадку, дивакуваті члени американського масонського ордену Шрайнер в смішних головних уборах, які роз’їжджають на мало не іграшкових машинках, погодилися безкоштовно вилікувати Настю у своїй клініці.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян у камуфляжі і Тоня Матвієнко в піжамі: зіркове подружжя розбурхало мережу

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

І незважаючи на те, що лікарі давали дуже мало шансів на одужання, Настя Овчар святкує повноліття. Легендарна маленька героїня, яку всім світом рятували від опiків, перетворилась на неймовірну красуню.

В одному з інтерв’ю шестирічна Настя зізналася, що хоче стати медсестрою, щоб допомагати людям, як допомагали їй. Сьогодні її мрія збулася. Закінчивши школу, Настя Овчар вступила в медичний коледж.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Києві трапилася жахлива трагедія – у багатоповерхівці двоє дітей гралися з сірниками, через що виникла пожежа. Одну дитину врятувати не вдалося.