У мережі з'явилося відео, нібито відзняте на пляжі "Любимівка" в окупованому Севастополі. Відео можна переглянути за посиланням.

Автор стверджує, що "людей багато, приїхали з Севастополя. Є навіть туристи". У той же час онлайн-веб-камери з цього ж місця показують зворотне - пляж порожній.

"Так, окулістів в Криму не вистачає!", "Він би ще Бельбек познімав!" - іронізують користувачі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", туристичний потік, порівняно з попередніми роками, скоротився в 4 рази. Про це повідомив власник ялтинського зоопарку "Казка" та парку левів "Тайган" в інтерв'ю для Крим.Реалії.

Популярні новини зараз

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Зараз на півострів їде значно менший потік туристів, ніж звикли приймати жителі Криму. На фотографіях з веб-камер можна бачити практично порожні пляжі Ялти та базари, на яких продавців більше, ніж покупців.

Паралельно з цим відзначається, що в Кирилівці Запорізької області дуже багато людей, а на пляжах вкрай мало вільних місць. І в море, і загоряють.

Після анексії Криму туристичний потік на півострів скоротився більш, ніж в 4 рази. Залишитися в бізнесі вдалося лише великим санаторіїв і готелів, яких "врятували" і "націоналізували" окупаційні влади. Малий же туристичний бізнес практично помер.

Нагадаємо, у колись популярному курортному селищі Партеніт, розташованого неподалік від окупованої Ялти в Криму, в пік сезону ніде було яблуку впасти, проте з анексією півострова все докорінно змінилося.

Відповідні фото було опубліковано на сторінці в Twitter RoksolanaToday & Крим.

Відзначається, що на кадрах можна побачити місцеві розважальні заклади, які фактично не використовуються, в той час, як до окупації були повністю заповнені. Крім того пустують і самі пляжі окупованого Криму, на яких гріються під сонцем лічені десятків людей.

Зазначимо, річний відпочинок в самому розпалі і популярні пляжі Азовського моря переповнені відпочиваючими. Втім сервіс і умови на популярних курортах бажають кращого. У мережі гудуть за сміття і бруд на пляжах. Відпочинок поступово перетворюється на каторгу.Про це повідомляє місцевий сайт "Субота. Плюс"

"Однак це ніяк не відбивається на сервісі. Немає навіть елементарного - урн", - йдеться в статті.