1 травня мешканець Бреста виклав дивне фото на своєму акаунті в Facebook, підписавши його наступним чином:

"Сімферополь
Шоколадні діди
Шоколадний набір на 9 травня,вартістю 650 рублів"

На фото зображені боєприпаси з шоколаду, излитые за формою пістолети, гранати, пляшки, а також червоної радянської зірки та погони з зірками.

Така "креативщина" вельми розбурхала громадськість в коментарях під постом користувача.

Популярні новини зараз
Тарифи на світло: скільки доведеться платити українцям під час постійних відключень Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

"Судячи за кольором, не факт, що шоколад. Може це скульптури з го*на?"

Дуже цікавий був коментар білоруського користувача про непатріотичність таких шоколадних виробів, адже пістолет-то - американський:

"А пісталет-та не савецкі. Гета "Берэтта-1951", Італія. І граната, мяркуючы па запалу і перадасцярожніку далека не Ф-1, а НАТАўскі абразец. Зусім не патрыяцічаскі набір."

Інший користувач в свою чергу також зауважив нестиковку і додав:

"Клас !! ))Граната - Американська .. Пістолет Кольт .. Погонів - так само Американський ! Тільки якийсь жартівник - підклав у ящик Вульгарну Зірку і Вульгарну Радянську пряжку від ременя !!! ))) Приколіст - напевно ?! )))"

При чому декого не на жарт спантеличив дивне кількість зірок на шоколадному гонитві:


"Чотири зірки на гонитві?
Три зірки - генерал - полковник. Одна велика - генерал армії. Потім маршал.
А чотири?"

Інформаційний портал "Знай.иа" також нагадує, користувачі мережі підняли на сміх ватажка терористів так званої «ДНР» Олександра Захарченко за його новий безглуздий спосіб. Фото опублікував місцевий блогер під ніком Necro Mancer.


«Лідери «Оплоту Донбасу» Захарченко та Тимофєєв після присяги молоді «Оплоту» на вірність», — зазначив він.

У той же час користувачі мережі поспішили висміяти «сумне обличчя» Захарченко.

«Курям на сміх», «куромаршал бройленых військ», «а де він такі значки купив?», «за удар головою третього рангу», «та він навіть руку тримає, як істинний торговець стегенцями», «може він на кондуктором влаштувався?», — пишуть вони.