Мешканців Дніпропетровщини шокувало поводження дітей з тваринами в одному з сіл. У знущанні з тварин запідозрили кількох школярів, які на свій вік ведуть себе надто агресивно. Місцеві мешканці стверджують, що діти проводять жахливі експерименти над домашніми улюбленцями.

Про це повідомляє ТСН.

У селі Солоному волонтери знайшли скаліченого пса, якого доставили до ветеринарів у вкрай важкому стані. За словами місцевого ветеринара, собака втратив зір, у нього виявили численні забиття, він не може навіть рухатися.

Одна з селянок знайшла свого собаку мертвою. Люди говорять, що не раз бачили, як троє товаришів 10-12 років знущалися з собак, котів, їх жертвами стали навіть їжаки. У хлопців бачили при цьому ножі.За словами селян, за півроку вони знаходили понад десяток вбитих тварин.

Популярні новини зараз

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Показати ще

"Цуценятка бігали – вони їх там ловили і відрізали лапки. Для розваги. Усі троє школярів – сусіди та друзяки. Наймолодший живе з мамою та бабусею, інші двоє брати-сироти, яких виховує бабуся. Родичі в провину дітей не вірять", - говорять люди.

Як зазначив директор школи Володимир Бондар, підлітки проблемні та перебувають на обліку у поліції.

Зоозахисники, якії отримали понад 40 скарг на хлопців, взялися за цю справу. Волонтери повідомили, що у поліції закривають очі на витівки підлітків. Справи відкривають та згодом закривають.Як пояснив прес-секретар місцевої поліції, вони не можуть притягнути дітей до відповідальності, оскільки їм немає 16 років. Та навіть після досягнення повноліття, за словами правоохоронців, все що їм загрожує, то це штраф.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Україні 24 травня стартувала масштабна кампанія "Осетер викликає підмогу", яка прагне захистити тварин та навчити людей не бути байдужими до долі братів наших менших.