Коментуючи новий закон про обмеження швидкості руху в українських містах, експерти висловили думку, де у Києві можна зняти обмеження.

За словами координатора кампанії "За безпечні дороги", Центру демократії і верховенства права Олесі Холопік, у столиці можливо це зробити, але на окремих ділянках.

Так, за словами експерта, на кожній із запропоноваих вулицях підвищувати швидкість руху необхідно індивідуально, але ні в якому разі не "пакетом".

Крім того, на окремих ділянках необхідно ввести фото- та відео фіксацію руху та порушень на дорогах.

Популярні новини зараз

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

"Ми розуміємо логіку цього рішення, але поспішне рішення, без проведення попередньої оцінки, обговорення, експертизи та публічного обговорення, може призвести до критичних і негативних наслідків, які прямо вплинуть на найбільш уразливих учасників дорожнього руху - пішоходів, велосипедистів, тих самих мотоциклістів", - зазначила експерт.

За її словами, низка вулиць Києва несумісна зі швидкісним рухом, а також місця з зупинками громадського транспорту, наземними пішохідними переходами, перехрестя тощо.

Нагадаємо, з початку цього року набув чинності закон, який обмежує швидкість руху у містах до 50 кілометрів на годину. Ці зміни викликали неабиякий резонанс серед населення. Згідно з оновленими ПДР також вводяться додаткові санкції та штрафи для водіїв-порушників.

Дивіться, як дотримуються водії нових ПДР

Як повідомляв портал "Знай.ua", міська влада Києва збирається збільшити швидкість руху до 80 км/год на багатьох вулицях столиці.