Скандал зі стертим графіті у пам'ять героям Небесної Сотні отримав продовження. Винуватцю, як виявилося, загрожує не тільки хвиля народного гніву, а й кримінальна відповідальність.

Це у своєму Twitter підтвердив міністр культури України В’ячеслав Кириленко.

"Знищені графіті були частиною експозиції Музею Майдану. За знищення експонатів музейного фонду передбачено кримінальну відповідальність", – підкреслив він.

Слід відзначити, що згадані зображення були створені після трагічних подій Євромайдану.

Графіті були на стінах більше 3,5 років, а коли їх не стало українці висловили своє обурення власнику сусіднього магазину. Саме він доклав руку до знищення важливої пам'ятки Революції Гідності. Подібний вчинок розцінили як порушення будь-яких моральних засад:

Популярні новини зараз
Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"Про етику справи і не кажу: весь центр Києва – охоронювана меморіальна зона Революції Гідності. Акт вандалізму має розслідуватися МВС і ГПУ", – додав Кириленко.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві розгорівся справжній скандал через стерте графіті часів Майдану.