Депутати міськради Одеси забули "темники" з зазначенням, як голосувати при евакуації з сесії
Депутати партії "Довіряй справам" забули в сесійній залі "темники" з вказівками як голосувати.

Депутати міської ради в поспіху евакуювалися з мерії після вуличних зіткнень активістів з поліцією і муніципальною охороною. Один з обранців забув "темник" на столі. Ім'я депутата на даний момент не відомо.

Фотографії документа опублікував громадський працівник Гліб Жаворонков.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Показати ще"Уже після всіх подій стала відома їхня позиція. Їх позиція - це надрукована, спущена зверху покрокова інструкція, а їхня справа - тиснути на кнопки, без зайвих роздумів про місто, без зайвого шуму і пилу. Такі собі гвинтики мафіозного механізму. З ним же, залишили т.зв. "остаточну" повістку дня, яка, як завжди, незаконно відрізняється від т.зв. "попередньої". І враховуючи, що сьогодні проголосували тільки два пункти з порядку, пропоную всім заздалегідь ознайомитися з "напрацюваннями" міськради (овер 70 скан сторінок), наприклад + 10 млн. баксів КП Теплопостачання", - написав Гліб Жаворонков.


Відзначимо, що масовий мітинг був проведений після страшної трагедії в дитячому таборі "Вікторія", коли через корупцію були вкрадені кошти на ремонті дерев'яних корпусів. У підсумку в пожежі загинули троє дітей, багато було травмовано. Однак міська влада замість діалогу оточила себе силовиками, а потім і зовсім втекла.