Зміни в законопроект №2126a про основні принципи забезпечення кібербезпеки України послабить всі зусилля країни в антикорупційній сфері. Крім того, поправки не відповідають стандартам Євросоюзу.

Про це повідомляє представництво ЄС в Україні в Twitter. Занепокоєння у європейських представників викликають спроби українських парламентаріїв змінити принцип роботи електронної системи державних закупівель. Сам проект ProZorro, на думку євродипломатів, продемонстрував успішну роботу і ефективність.

"Зміни в законопроект 2126a не відповідають стандартам ЄС і послаблять антикорупційні зусилля. Сподіваємося, що Рада відхилить їх", - йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні.

Раніше ряд поправок ще в лютому запропонувала на розгляд українського парламенту депутат від "Відродження" Віктор Бондар. У разі їх прийняття вони вбили б систему публічних електронних закупівель ProZorro.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов заявив, що поправки в законопроект "Про засади забезпечення кібербезпеки України", які з'явилися в схваленому до другого читання документі, можуть "вбити" систему електронних закупівель ProZorro.

Популярні новини зараз

У Києві помер легендарний актор, якого плутали зі священиком: "Світла людина"

Ведуча "Все буде добре" Матвєєва різко помолодшала – яскравий гардероб творить чудеса

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

Показати ще