Скандальний український композитор Володимир Бистряков пропонує ввести мораторій і заборонити перейменування вулиць у Києві.

“Фактично з порушенням положень українського законодавства, Київрада почала перейменовувати вулиці, площі, проспекти, назви яких не суперечать чинним нормативним актам. Ці перейменування мають виключно ідеологічний характер", – зазначив у петиції на сайті Київради Володимир Бистряков.

Зазначимо, що композитор набув певної репутації після низки проросійських висловлювань.

"Керуючись власними політичними поглядами, депутати Київради ініціюють перейменування об'єктів, назви яких пов'язані з перемогою над нацизмом, наприклад проспекту Героїв Сталінграда або проспекту генерала Ватутіна", – зазначає Володимир Бистряков.

Крім того, в петиції наголошується, що такі дії київських політиків значна частина киян засуджує.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

“Учасники бойових дій, які ще залишилися в живих, ті, хто свого часу звільнив нашу Батьківщину від гітлерівських загарбників, їх діти і онуки, інші громадяни сприймають подібні перейменування як глибоку образу. Отже, такі рішення призводять до розколу в суспільстві", – сказано в петиції.

Таким чином, перейменування вулиць – це марна трата грошей київських платників податків (установлення нових табличок, дорожніх знаків тощо) та додаткові труднощі для киян, пов'язані з оформленням документів, укладанням угод з нерухомістю і т. д.

"З метою збереження історичної пам'яті, запобігання розколу в українському суспільстві пропонуємо ввести мораторій і заборонити перейменування в Києві вулиць та інших об'єктів, назви яких не підлягають перейменуванню в рамках чинного українського законодавства", – йдеться в петиції.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що скандальний український композитор Володимир Бистряков заявив, що вважає нинішнє становище в країні "засиллям западенської культури".

За словами музиканта, зараз йде засилля западенської культури. Про це попереджав ще в 90-ті роки В'ячеслав Чорновіл: якщо ми не прийдемо до федералізації, неминуче розвалиться країна, тому що вона складається з дуже різних шматків западенської культури, культури Південно-Сходу.