Скандальний закон про Інститут національної пам'яті, прийнятий в Польщі, повинен почати діяти з 1 березня 2018 року, однак цього не станеться: резонанс, який отримало "нововведення" про бандеризм, змусив уряд поставити його на паузу.

Про це в інтерв'ю телеканалу TVN24 повідомив спікер Сенату Польщі Станіслав Карчевський.



Він запевнив, що закон, який повинен вступити в силу 1 березня, якийсь час не діятиме. "Потрібно бути божевільним і безвідповідальним, щоб зробити щось, що викличе ще більше емоцій. Тому що зараз ці емоції є, і вони починають ставати поганими емоціями", - зазначив Карчевський, додавши, що рішення Конституційного суду створить поле для спокійної дискусії.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Польща збирається змінити скандальний закон.

Популярні новини зараз
"Скоро вчителів змушуватимуть до стриптизу": експерт розніс нову "моду" українських шкіл Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Українці отримуватимуть соцвиплати за новими правилами: що зміниться Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток
Показати ще