На що тільки не йдуть власники чотирилапих, аби зробити їх популярними в Instagram. Але всіх переплюнула пара з Чернігова – Анатолій Логінов та Олена Іваницька вирішили зробити своєму коту татуювання.

Породистий сфінкс Яша певно не очікував такої підступності. Йому зробили наркоз, а потім ще й знімали весь процес на відео. Користувачі обурилися такою поведінкою – не розуміють, навіщо так знущатися? Якщо вже кортить, можна набити малюнок на тілі собі, але бідна тварина тут ні до чого.

Проте ніхто не зважав на хвилю гніву, більш того – парочка навіть не визнає, що їхні дії дуже жорстокі. Переконані, що всі процедури були абсолютно стерильними, тому за здоров'я кота не потрібно перейматися.

Виправдання собі знайшли досить дивне. Мовляв, Яша взагалі "кайфував під наркозом" і в нього все прекрасно.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

"Переконавшись, що у світі тисячі сфінксів прекрасно живуть з татуюваннями, ми звернулися в клініку з питанням, чи буде це шкідливо для нашого котика. Отримали відповідь – що ми можемо спокійно це робити", – додав Анатолій.

Зоозахисники не вірять у такі добрі наміри. Застерігають, що у сфінксів дуже тонка шкіра, і що буде з котом далі, невідомо.

Дивіться: покарання за жорстоке поводження із тваринами

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський шкуродер розгнівав мережу.