Скільки коштують пологи в США 2018? Це питання, яке не дає спокою багатьом майбутнім батькам. Адже дитина, яка народилася в Америці має величезну кількість привілеїв. По-перше – це, звичайно, громадянство, по-друге – можливість навчання в будь-якій європейській країні, по-третє – після 21 року дитина можна забрати батьків до себе в штати. Також звичайно, клініки в США набагато кращі українських, але багатьох зупиняє вартість пологів у США (Америці).

Скільки коштують пологи за кордоном

Пологи в США дійсно коштують досить пристойно, і краще всього їх оформляти через посередників, які гарантують вам повний комплекс, разом з проживанням та наглядом у лікарів. Наприклад, Pilot-Med, вони вже досить давно організовують, тому можна бути впевненими в їх компетентності.

Але давайте ж дізнаємося, скільки коштують пологи в США. Якщо купувати самий мінімальний пакет послуг, то обійдеться він вам в 1000 доларів, але це без нагляду лікаря. Максимальний пакет з усіма послугами буде коштувати 22 тисячі доларів.

Скільки коштують пологи в Майамі

Саме Майамі вважається одним з кращих міст, щоб народити дитину навіть в США. Вся справа в тому, що там чудовий клімат і кращі клініки в країні. Тому багатьом здається, що народити там коштує величезних грошей. Але це не зовсім так. Ціни залишаються точно такими ж, як і для інших міст.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Показати ще

Чи можна народити в США самостійно

Однозначно відповідь так. Для цього є кілька варіантів. Можна зробити все точно так само, як роблять і компанії, які організовують пологи, але роботи буде чимало:

  • Оформити візу в США
  • Купити дешеві квитки на пізньому терміні
  • Зняти житло і чекати пологів там
  • Потім викликаємо швидку допомогу

Так можна вкластися приблизно в 2-3 тисячі доларів, якщо інші варіанти для вас дуже витратні. Але ось ви хочете ризикувати здоров'ям дитини.

А другий варіант менш витратний, але більш ризикований. Ви можете приїхати в США на пізньому терміні, зняти житло на місяць і чекати пологів. За законом США, у вас в будь-якому випадку приймають пологи за викликом швидкої допомоги. Але це досить ризиковано для майбутньої мами і дитини.