Мер Лисичанська (Луганська область) Сергій Шилін опублікував на своїй сторінці в соцмережі фото дітей у військовій формі з підписом: "Ось тому нас не здолати!".

Після того, як під постом посипалися гнівні коментарі, міський голова видалив публікацію.

Однак скріншоти залишилися у користувачів мережі. Так, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука поділився копією відаленого Шилиним повідомлення.

"

Хоч ватний мер Лисичанська швиденько видалив свій героїчний пост «нас_не_победить», але, як відомо, «сканы не...

Posted by George Tuka on Thursday, 10 May 2018

"Мер Лисичанська – Сирожа Шилін. Зараз він видалив свій "героїчний" пост, але, скріни не горять. Звідки такі ідіоти беруться?" - підписав фото Тука.

Нагадаємо, скандальна співачка і телеведуча Ольга Бузова ці дні проводить на Сейшелах. У День Перемоги вона виклала чорно-біле фото в своєму Instagram, на якому зображена в напівоголеному вигляді. Знімок вона підписала рядком з пісні "Вона не боїться".

Прихильники вважали подібне фото недоречним в день, коли вся країна святкує 9 травня.

"Вас, Олю, лікувати треба, фахівця, щоб точно не боятися!", "Сьогодні таке свято, і раптом таке фото", "Ну так у великий день, в #ДеньПобеды, треба виставити себе напівоголеної" — написали розгнівані передплатники.

Раніше, російські естрадні "зірки", які вже давно прославилися антиукраїнськими висловлюваннями, вирішили підняти градус "победобесия" на окупованих територіях, куди вирушила з концертом.

Так в мережі з'явилася афіша виступу, який має відбутися, 10 травня, в Луганську. У концерті візьмуть участь Олег Газманов, Олександр Маршал, Вікторія Циганова, екс-лідер рок-групи "Агата Крісті" Вадим Самойлов.

До речі Циганова вже знаходиться на непідконтрольній території Україні. Вона показала своє фото з маршу "Безсмертний полк" в Донецьку.

Співачка чомусь одягнена в піджак з орденами. Він, однак, не прикриває напівоголених грудей "зірки", яка ледь не випадає з глибокого декольте. Циганова доповнила весь цей "образ" хрестиком на шиї.

Як повідомляв портал "Знай.uа", під час акції "Безсмертний полк" в окупованому Донецьку учасники несли портрети убитих терористів Арсенія Павлова ("Мотороли") та Михайла Товстих ("Гіві"). Мабуть "победобесіє" російської пропаганди вже не розбирає, що за свято і чию пам'ять потрібно шанувати 9 травня.