Відомий російський актор Олексій Серебряков заявив в останньому інтерв'ю, що у росіян національна ідея зводиться до сили, нахабства і хамства, замість кмітливості, знання і гідності. Користувачі соціальних мереж відреагували на заяву обуренням або відвертим гнівом. Скандальний актор Дмитро Пєвцов вирішив заступитися за колегу і виклав відповідне відеозвернення на своїй сторінці в Twitter."Ти чесна людина. Мені здається, ніхто з тих, хто критикує тебе за інтерв'ю, в повній мірі хоча б однією з цих якостей не володіє. Чому любов до Батьківщини потрібно переносити і на її уряд? Подумайте над цим, шановні критики. Не можу відкараскатися від враження, що ті хто зараз накинулися на Олексія Серебрякова, займаються не більше, ніж самопіаром і змаганням, хто з нас більше любить свою батьківщину", - сказав актор.

У коментарях користувачі, звичайно ж, зі словами Пєвцова не погодилися. Та й як тут погодитися, коли про тебе такі гидоти говорять. І неважливо, правда чи ні.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль підкорила TikTok в топі з відвертим декольте: "Красива неймовірно"

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати щеНагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Олексія Серебрякова заступився скандально відомий Олексій Панін, чим немало здивував соціальні мережі.