Заступник генерального директора з розвитку КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислава Волошина Аліна Коротич розповіла, що на нього чинився тиск з боку чиновником на чолі з губернатором Олексієм Савченком.

Коротич заявила, що останні два тижні Волошин вів переговори з Миколаївською облдержадміністрацією.

"Були якісь переговори з облдержадміністрацією, про підписання акта виконаних робіт, щодо терміналу. Тих робіт, які вже були виконані. Але тендеру фактично не було, його скасували. Це незаконно, тому він не погоджувався", – повідомила Коротич.

Раніше соцмережі поширювалася нібито телефонна листування Волошина, де згадується губернатор Савченко, тендери, перевірка НАБУ реконструкції аеропорту, документи від ОДА та наміри покінчити з життям.

У той же час сам голова Миколаївської ОДА закликав не займатися "незрозумілими речами". Він заявив, що дізнався про самогубство Волошина, коли проходив лікування, і не може повірити в це. У поліції заявили, що справа "взято на особливий контроль начальника поліції і направлено в Слідче управління з метою повного та неупередженого розслідування".

Правоохоронці також пояснили, що кримінальне провадження розпочато за ч. 1 ст. 115 КК "Умисне вбивство", "як того вимагає процедура в таких випадках".

Як відомо, 18 березня в Миколаєві вчинив самогубство 29-річний в. о. директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислав Волошин. Він не залишив передсмертної записки, та не повідомив медикам "швидкої" причини свого вчинку, хоча на момент їх приїзду був живий.

Але є листування з телефону Волошина, де він згадував своє призначення, перевірку в аеропорту і заявляв про намір вчинити самогубство. Волошин був пілотом штурмовика Су-25 299-ї Миколаївської бригади тактичної авіації. Під час служби скоїв 33 бойових вильоту. У серпні 2014 року після удару по російським десантникам під Новокатериновкой його літак збили.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у місті Миколаїв сталася трагедія - покінчив життя самогубством льотчик-герой, який неодноразово боровся з російським агресором.