Виявилося, що шістьох постраждалих у ДТП у Білорусі дітей неможливо транспортувати з-за того, що вони перебувають у надзвичайно важкому стані. Про це заявив уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

"Ситуація дуже складна. Двоє дітей в дуже важкому стані, троє дітей – у важкому, одна дитина – в стані середньої тяжкості. Але всім цим дітям лікарі поки забороняють будь-яку транспортування. Троє дітей перебувають у Брестській обласній лікарні у важкому стані. Один дитина стала вже транспортабельний, його прооперували в районній лікарні, Кам'янецькій, - він вже транспортовано також в Брестську обласну лікарню", - розповідає він.

Він підкреслює, що транспортування дітей буде небажаним ще найближчі 2-3 тижні. Зараз в Білорусь виїхали директор охорони здоров'я Сумської ОДА та дитячий лікар. Губернатор Сумської області повідомив, що до них зараз прямують два реанемобиля, один з яких забере загиблої дитини. Представники області направляються на місце трагедії, щоб надати відповідну допомогу.

"Водій, який керував автомобілем, затриманий. Він знаходиться під вартою, з'ясовується питання щодо належного оформлення документів на цей автомобіль, - була ліцензія. Є сумніви, що належне транспортний засіб було оформлено для перевезення пасажирів", - зазначив Кулеба.

Популярні новини зараз

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй офіційній сторінці в Facebook повідомив про тих дітей, які не постраждали в результаті ДТП. За його словами, вони були тимчасово розміщені і вже очікують повернення в Україну. При цьому за ними вже прибули батьки.

На місці з усіма громадянами, за його запевненням, в тісному контакті працюють співробітники українського консульства. Їх діяльність на місці координує консул України в Бресті Анатолій Діденко.

Жданов зазначив, що при необхідності ДСНС України готові відправити медичний літак у Брест, однак на даний момент ряд постраждалих є нетранспортабельними.

Як раніше повідомляв портал "Знай. ua" в Кам'янецькому районі Білорусі діти з української футбольної команди потрапили в ДТП. Одна дитина загинула, ще шестеро отримали важкі травми. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я Білорусі. Аварія сталася 13 травня близько 7 годин на 54 км автодороги Р-98 "Кам'янець-Шерешево-Свіслоч", поблизу Мартинюкы.