У Мелітополі лікарі зафіксували перший випадок ботулізму.

Як пише місцеве видання "Наше місто", в лікарні опинився 43-річний чоловік з діагнозом ботулізм. За словами медиків, рибу їла вся родина, однак заразився тільки він. Сам хворий розповів, що в'яленого ляща він купив ще на початку березня.

Вже на наступний день після вживання риби, у чоловіка з'явилися перші симптоми інфекції. Хворий отримав лікування сировоткой. На даний момент лікарі стежать за станом чоловіка.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що житель Горішніх Плавнів, що в Полтавській області, помер від ботулізму. Це питання піднімалося в ході апаратної наради у голови Полтавської ОДА. Це вже третя сміти від ботулізму в Україні.

Хворий 57-річний чоловік вживав в'ялену рибу, яку придбав в одному з магазинів Келеберди.

Популярні новини зараз
Комуналка по-новому: українців попередили щодо важливої ​​процедури Ціни на цукор полетіли вниз: чому це поганий знак Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни До двох діб без світла: експерт попередив, яким регіонам готуватися до тотальних блекаутів
Показати ще