Зовсім недавно, всього кілька років тому один із найпопулярніших одеських курортів Затока привертав увагу не тільки туристів, але й естонських інвесторів, які хотіли вивести його на європейський рівень. Однак, не склалося: активність місцевої мафії та бездіяльність місцевої влади зробили свою справу.

Сьогодні найбільший український курорт став непомірно дорогим: середньо-сучасний номер на двох обійдеться приблизно в 10 тисяч гривень, а парі з дитиною - на тисячу більше. Повноцінне харчування - попрощайтеся з ще 5-7 тисячами, а загальний бюджет для двох чоловік складе не менше 20 000 гривень (за умови, що будинок недалеко від моря). Про це пише Рoliteka.

Ще один мінус - кілометрові пробки. Кількома роками раніше згоріла державна база відпочинку, а Центральна алея тепер перетворилася на величезний стихійний ринок, поруч з яким височать гори сміття. Не забуваємо і про те, що на пляжах неможливо знайти душ і громадські туалети, максимум удачі - кабінка для переодягання.

Після поїздки по розбитих дорогах від Одеси до Затоки розумієш, що це наочний приклад, як ставляться не тільки до городян, а й до жителів усієї країни (нагадаємо, найбільший курорт України).


Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, які столичні пляжі непридатні для купання.