Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв розпорядився забезпечити присутність чиновників, бійців АТО, волонтерів та активістів на перегляді фільму "Киборги".

У мережі з'явилася копія факсограми, в якій губернатор майже наказує з'явитися на перегляд фільму.

Документ Facebook опублікувала Катерина Гандзюк.

Користувачі в такому розпорядженні чиновника побачили пережитки Радянського Союзу, коли бюджетників зганяли на заходи як худобу.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

"Я коли побачила це" забезпечити прибуття "у мене аж око почало смикати. Ну чому б просто не запросити, написати, що є унікальна можливість, приїжджає режисер. Якщо кому треба, надамо транспорт .... Тьфу", "Аж совком завоняло "," Чиновники приховують інформацію про ваш приїзд. Це якийсь театр абсурду. Бажають про це не дізнаються, а приженуть невільників. Що у них в головах? " - пишуть у коментарях.

Кіборги - трейлер

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що У Запоріжжі на 17 грудня запланували прем'єрний показ українського фільму "Киборги". Але її раптово скасували. Фільм повинні були показати в кінотеатрі "Довженко". Але прем'єру скасували через звернення ветеранів АТО.

Директор кінотеатру Марини Кудерчук розповіла, що "Товариство ветеранів АТО" попросило безкоштовно надати їм зал для проведення зборів. Захід, за її словами, збіглося в часі з показом фільму "Киборги" на широкому екрані.