Стали відомі подробиці вбивства двох дітей, яких спалили на покинутій овочебазах в Нижньогородській області. Як повідомили в регіональному Слідчому управлінні СК Росії, злочин скоїла 27-річна мати загиблих.

Як зазначили у відомстві, вранці 25 квітня підозрювана руками задушила свою чотирирічну доньку та дворічного сина вранці на задньому сидінні орендованої машини. Інцидент стався біля будинку по проспекту Бусигіна Автозаводського району.

У той же день жінка спробувала позбутися тел: вона купила на автозаправній станції рідина для розпалювання, виїхала у Семенівський район та у лісосмузі біля села Шалдеж підпалила дітей. Злякавшись, що її можуть побачити мисливці, вона загасила вогонь водою і знову поклала тіла малюків в салон, після чого приїхала в Нижній Новгород. 26 квітня вона знову вивезла загиблих доньку і сина у Семенівський район та підпалила тіла у закинутій будові, а потім зникла з місця події.

— Підозрювана зізналася у скоєному, — відзначили в СК. — Вона заявила, що пішла на злочин через те, що нібито не могла забезпечити гідне життя своїм дітям.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

У відомстві зазначили, що жінка розлучена і ніде не працює. У той же час встановлено, що щомісяця вона витрачала понад 40 тисяч рублів на оренду машин, а незадовго до вбивства дітей купила путівку в закордон.
Найближчим часом підозрюваної пред'являть звинувачення і обрано запобіжний захід. Крім того, буде проведено психолого-психіатрична експертиза для визначення осудності жінки.

"Знай.uа" нагадує, що смерть дитини, що сталася в Сумській області, стала підставою для заборони вакцини БЦЖ болгарського виробництва.

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, в службу надійшло повідомлення, що після імунізації помер чоловік.