В рамках обміну з полону терористів "ДНР" звільнили українського вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського. В аеропорті Харкова він виступив з чуттєвою та сильною промовою.

"Брати і сестри, народ України! Ми повернулися, і я відчуваю в своєму серці щастя. Ми дійсно єдина сім'я. Нас об'єднує не тільки ця земля, це повітря, нас об'єднує не тільки наша спільна робота - нас об'єднує наше бажання зробити так, щоб кожен з нас був вільним, щоб кожен з нас був членом єдиної сім'ї!", - сказав Козловський.

Вчений виступав з українським прапором, стоячи поряд з іншими звільненими заручниками терористів.

"І моє серце зараз співає пісню. Воно співає пісню любові - любові до народу України. Ми пройшли через страждання, через тортури, через біль, через хвороби. І головне - через моральний та психологічний тиск. Але ми постійно відчували любов нашого народу. Любов людей, які молилися за нас, які боролися за нас. І ми зараз відчуваємо цю любов. І я люблю вас - люблю тебе, народ України. Слава Україні!", - сказав Козловський під оплески.

Нагадаємо, терористи "ДНР" полонили Козловського у січні 2016 року. Його дружина припустила, що причиною арешту стало листування вченого у Facebook.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Показати ще

Козловський не виїжджав з окупованого міста, оскільки у нього під опікою був паралізований син Святослав, якого все ж вивезли з міста після арешту батька.

У травні цього року "Військовий трибунал ДНР" засудив 63-річного Козловського до двох років та вісьмох місяців у в'язниці.

Дивіться відео з промовою Козловського

Як повідомляв портал "Знай.ua", терористи "ДНР" катували Козловського впродовж останніх двох років.