На окупованих територіях Донбасу очікується нова потужна ескалація конфлікту: бойовики активізували артилерію на донецькому напрямку і майже безперервно працює стрілецька зброя.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст і блогер Семен Кабакаєв. Він пише, що протягом усього вечора терористи активно обстрілювали українські позиції по всій лінії фронту. В основному вогонь ведеться з Донецька, Макіївки та Ясинуватої.

"Сподіваюся, у нас не буде втрат", - додав блогер.

Прес-центр Штабу АТО про положення справ станом на 19 жовтня


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що за минулу добу українські воїни зазнали серйозних втрат.

Популярні новини зараз
Життя без графіків: в яких областях не вимикатимуть світло та чому Діти просто не витримують: чому школярам важко на уроках Українцям виплатять компенсації за комунальні послуги: хто і скільки отримає Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться
Показати ще