Справу про криваві заворушення 2 травня 2014 року замість Київського районного суду Одеси розглядатиме районний суд Чорноморська (колишній Іллічівськ).

Таке рішення прийняла колегія суддів Апеляційного суду Одеської області, незважаючи на прохання адвокатів не переносити слухання за межі обласного центру, пише "Таймер".

Вердикт став наслідком заяви Київського райсуду про те, що через брак суддів немає кому розглядати справу, по якій проходять два десятки обвинувачених.

На думку активістів, під час розгляду матеріалів розслідування можуть виникнути проблеми з присутністю всіх учасників справи на засіданні, оскільки навіть в Одесі суд переносився через відсутність фігурантів справи. Що вже казати про інше місто. Це, у свою чергу, призведе до того, що судовий процес затягнеться на невизначений термін, і строки його закінчення не зможе спрогнозувати ніхто.

Крім того, найближчим часом суд повинен вирішити подальшу долю п'ятьох обвинувачених, які зараз знаходяться в СІЗО, оскільки термін запобіжного заходу для них закінчується 6 червня.

Популярні новини зараз

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", одеська поліція зацікавилася нічними клубами "Ітака" та "Ібіца".