Захист доньки убитої правозахисниці Ірини Ноздровської заявив, що сумнівається у причетності обвинуваченого Юрія Россошанського до вбивства жінки.

Про це повідомляє УНІАН.

"Як представники потерпілих, ми повинні підтримувати державне обвинувачення, просити покарання для підозрюваного. Але як можна просити покарати людину, якщо ми не впевнені, що вона має відношення до вбивства?", - заявив Олександр Панченко після завершення судового засідання з обрання підозрюваному запобіжного заходу ввечері у вівторок, 9 січня.

За словами адвоката, сумніви виникли через слова слідчих, які стверджують, що жертву убили в одному місці, а потім перенесли до річки.

Популярні новини зараз
Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Адвокат не вірить, що 64-річний чоловік зміг би з легкістю самостійно таке зробити.

"Мені б дуже було цікаво подивитися, як 64-річний Россошанський несе півтора кілометра тіло жінки, спокійно закинувши його на плече", - зазначив адвокат, не виключивши, що підозрюваний обумовлює себе, щоб приховати причетність третіх осіб до резонансного вбивства.

Він також вказав на потребу захисту потерпілої сторони ознайомитися з результатами експертиз, проведених під час слідства.

Крім того, Панченко поскаржився, що не має доступу до необхідних йому матеріалів слідства, зокрема він хотів би подивитися на результати судово-медичної експертизи, щоб зрозуміти, наскільки об’єктивно просувається розслідування.

Якщо нам не нададуть матеріали слідства, а дадуть якусь відписку, ми будемо скаржитися і думати, що слідство щось приховує. А в цьому випадку воно може приховувати одне - інша особа, причетна до вбивства ", - підсумував адвокат.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Ірину Ноздровську поховали 9 січня у її рідному селі Демидів на Київщині. У момент похорону слідчі навідались до будинку Россошанських.