Справа Савченко: журналісти зазирнули на "секретний об'єкт"

поділитись
Військові відхрестилися від Савченко

Представники державного військового об'єкта в Хмельницькому А-0553 8-го полку спеціального призначення кажуть, що не знають про перебування в розташуванні частини Володимира Рубана і Надії Савченко.

Українські журналісти побували там для того, щоб з'ясувати, що військовим відомо про гучній справі. Відомо, що саме ця частина фігурує як місце зберігання зброї Савченко і Рубана, а також їх переговорів з офіцерами щодо планів на масштабне кровопролиття в Києві.

З'ясувалося, що про фігуранта цих переговорів з прізвищем або позивним "Березень" там чують вперше.

"Якщо б з офіцерів, ми б знали. Такий прізвища ми навіть не знаємо", - пояснили знімальній групі охоронці КПП на вході в частині.

Журналісти намагалися зустрітися з керівництвом військової частини і хотіли на власні очі побачити той кабінет, де була встановлена прихована камера і записувалося показане у Верховній Раді відео. Однак на режимному об'єкті стороннім в цьому відмовили.

Яким саме чином арсенал потрапив на територію військової частини у Хмельницькому і зберігався там під контролем СБУ, з'ясувати так і не вдалося – керівництво цю інформацію не коментує, а черговий на КПП і військові, які там служать, запевняють, що Рубана і Савченко ніколи не бачили.

"Ми ж позмінно. Під час нашої зміни не було. Рубана я взагалі не знаю в обличчя, але Савченко б дізнався. Тут на територію ніхто не зайде, кішка – не те що Савченко б тут проникла", - запевнив один з охоронців.

Нагадаємо, раніше Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради схвалив подання ГПУ на притягнення до відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Відповідні рішення були одноголосно прийняті на засіданні в четвер, 22 березня.

Генпрокурор у заключному слові перед голосуванням заявив, що Савченко вийшла з російської в'язниці "нашпигована пропагандою". У відповідь Савченко звинуватила його у злочинах на Майдані.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у 2014 році позафракційний нардеп Надія Савченко потрапила в полон до терористів "ЛНР". Після цього, дівчину вивезли на територію Росії, тому що "в самоволку" п'яна поїхала "мочити сепаров". Такі подробиці в інтерв'ю УП розповів Ганнадий Москаль, колишній голова Луганської ВГА, а нині голова Закарпатської облдержадміністрації.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
Савченко, Рубан, військова частина
Українці "смакують" ці фото в соціальних мережах
0
0
03:42 23.07.2018
В мережі опублікували відео доказ страшного свавілля в "ДНР"
0
0
01:45 23.07.2018
В наявності в авіакомпанії два літаки, вироблені в минулому столітті
0
0
01:09 23.07.2018
Чиновниця зазначила, що подібна дезинформація може поширюватися противниками змін
0
0
00:25 23.07.2018