В цьому році в параді на честь Дня Незалежності України вперше візьмуть участь жінки-військові.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, наразі вже відомо, що на цьогорічному параді візьмуть участь 120 жінок-курсантів військового інституту Київського національного університету імені Шевченка, серед них троє воювали в Донбасі.

Крім того варто відзначити, що наразі вже відомо, що у складі Збройних Силах України служать 25 тисяч жінок.

Раніше президент України Петро Порошенко показав першу репетицію параду до Дня Незалежності у складі всіх відомств.

Популярні новини зараз

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

"Наші військові почали підготовку параду до Дня Незалежності України. На злітній смузі "Антонов" відбулася перша репетиція пішої колони зведених парадних розрахунків", – написав Порошенко.

Підготовка до параду до Дня Незалежності

Наші військові розпочали підготовку до параду до Дня Незалежності України. На злітній смузі Антонов відбулась перша репетиція пішої колони зведених парадних розрахунків від ЗСУ, НГУ, МВС, СБУ, ДСНС, ДПСУ та понад два десятки військовий оркестрів. Уперше у цьому році на параді крокуватиме коробка жінок-військовослужбовців. Святкуймо 27-му річницю Незалежності України разом!

Posted by Петро Порошенко on Friday, 3 August 2018
Він додав, що брали участь Збройні сили України, Національна гвардія, Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна податкова служба і більше двох десятків військовий оркестрів.

"Вперше в цьому році на параді буде крокувати коробка жінок-військовослужбовців. Святкуємо 27-ю річницю Незалежності України разом", - підсумував Порошенко.

Разом з тим варто відзначити, що прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова обізвала нове офіційне вітання української армії "Слава Україні! Героям Слава!" "мерзенним", порівнявши його з нацистським.

"Як на мене, це мерзенно і огидно. Таким чином українська політична пропаганда намагається закріпити в підсвідомості українців особистість Бандери і діяльність незаконної в Росії організації УПА", - сказала Захарова з затримкою, перекосивши обличчя перед тим, як вимовити повне вітання.

Проте в Києві, на її думку, хочуть "дистанціювати цей лозунг від "незручного" походження.

"Наповнити його новим позитивним змістом, використовуючи нинішній момент, нинішню політичну кон'юнктуру, щоб по всьому світу воно сприймалося виключно як агресивним і максимально співзвучним глобальному порядку денному", - сказала Захарова.

"Коріння гасла - 100% калька з відомого німецького націонал-соціалістичного привітання. Не буду його вимовляти. Це просто бридко і огидно. Крім однакової синтаксичної побудови, наголоси на тих же смислових моментах, це повна копія нацистського аналога", - заявила пропагандистка.

Дівочий батальйон: ТСН дізналася секрети підготовки до параду жінок-військових.

Нагадаємо, Трамп привітав Україну з Днем Незалежності.

Як повідомляв "Знай.ua", президент Франції привітав Україну з Днем незалежності.

Також "Знай.ua" писав, що парад на День Незалежності покаже, чим воює Україн.