Скільки разів закохані намагалися вгадати, про що думає партнер під час сексу? Можна скільки завгодно фантазувати на цю тему, але нещодавній висновок британських медиків вас здивує.

Виявляється, ми зовсім по-різному розуміємо емоційний стан один одного і у буквальному сенсі не правильно сприймаємо найменші натяки, повідомляє Clutch.

Декілька тисяч чоловіків і жінок погодилися взяти участь у добровільному експерименті, щоб нарешті отримати відповідь на наболіле питання. У результаті з'ясувалося: прекрасній половині ще є чому вчитися, бо кожен п'ятий чоловік думав про …футбол. Дивно, але факт. Він міг подумки перераховувати команди у турнірній таблиці, ну і паралельно, "не відволікатися від процесу".

Але не поспішайте звинувачувати їх. У такий спосіб сильна стать контролює тривалість статевого акту, аби кожному із вас було добре одночасно. Навпаки, за це слід похвалити, адже його хвилює не тільки власне задоволення.

Популярні новини зараз

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

Інша група опитаних, певно, точно б не відкрили таємницю дружині. Але медикам зізналися: уявляють під час сексу іншу жінку. Мовляв, так зручніше і обом нормально. Втім, навряд чи друга половинка оцінила б такий "гуманізм".

Про що ж тоді думають жінки? Ви будете здивовані, але красуні надто часто забивають собі голову дрібницями, на зразок: "завтра приїдуть гості, а я не прибрала будинок", " у неї була краща сукня, коли мені куплять таку ж?", тощо.

Дуже рідко можна повноцінно зосередитися на близькості, таких одиниці. Тим більше, що дівчата теж не без гріха і можуть уявити поряд із собою якогось Джека Горобця із фільму про піратів, але не свого чоловіка.

Тому психологи радять взагалі відкинути зайві думки на цей час і просто отримати максимальну насолоду один від одного.

Дивіться: все про стосунки між чоловіком та жінкою

Як повідомляв портал "Знай.ua", незвичайний "трюк" у ліжку коштував чоловіку найціннішого.