Адміністрація Сполучених Штатів Америки збирається посилити контроль за в’їздом іноземних громадян та ввести додаткову обов’язкову вимогу для всіх аплікантів на візу.

Якщо нововведення почнуть діяти, іноземцям доведеться вказувати контакти в соцмережах.

Про це повідомляє PolitekA.

"Державний департамент хоче ввести вимогу для всіх заявників на візу США вказувати свої імена в соціальних медіа, а також попередні електронні адреси та номери телефонів", – наголосили в Адміністрації.

Популярні новини зараз

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

"Залишилося три дні...": названо українські регіони, які переведуть до "червоної зони" через спалах covid-19

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Такі зміни у міграційній політиці Штатів істотно розширюють рамки перевірок іноземних громадян, які мають намір відвідати США або іммігрувати в Америку.

Крім того, адміністрація хоче винести нові правила на обговорення громадськості і обіцяє врахувати рекомендації.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Світлана Заліщук, народний депутат, не виключає, що деякі співробітники Державної міграційної служби України співпрацюють зі спецслужбами іноземних держав. Про це вона повідомила під час брифінгу у Києві.

"Я не виключаю, що окремі люди в Держміграційній службі працюють зі спецслужбами інших країн, не без фінансової мотивації... Те, як ця служба працює з людьми, я називаю – ламати долі. І практика роботи Держміграційної служби нагадує роботу російської служби", – зазначила депутат.

Також портал повідомляв про те, що робота за кордоном для українців може обернутися справжнім кошмаром. Про це розповів президент Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобійник. Він зазначив, що заробітчани можуть опинитися в рабстві.

"Роботодавець може їм не заплатити грошей, може забрати паспорт і змусити працювати як звичайного раба. Вони не можуть звернутися до офіційної влади, тому що вони нелегали. Ви повинні розуміти, що працюючи нелегально, ви випадаєте з легального соціуму і при настанні будь-якого інциденту, пов'язаного з травматизмом, ви опинитеся один на один зі своєю проблемою", – повідомив експерт.

У Національному банку України прогнозують, що трудова міграція буде залишатися активною в наступні 2-3 роки, а після цього піде на спад.