Координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук заявив, що перед черговою річницею Майдану на півдні та сході України зростає протестна активність, чим спробує скористатися Кремль для розхитування ситуації через місцеві проросійські бізнес-угруповання.

Про це Тимчук розповів на сторінці у Facebook, повідомляє Politeka.

За його даними, найбільш складна ситуація у Запорізькій та Одеській областях, але в кожної - зі своєю специфікою.

"У Запоріжжі ситуація стабільно важка, зберігається ризик перетворення у "новий Донбас" за рахунок тотального домінування одного бізнес-політичного угрупування. Саме звідси можуть почати розігрувати карту "соціальних протестів", "відновлення зв'язків з Росією" тощо. Саме тут реваншистська повістка може бути проявлена ​​найбільш наочно", - розповів військовий експерт.

Він вважає, що у Харківській області ситуація спокійніша за рахунок роботи силовиків і обласної влади. Непогано йдуть справи і в Дніпропетровській області, незважаючи на помітну присутність антиукраїнських сил.

Популярні новини зараз

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

"В Одесі за рахунок наявності конкуруючих угруповань, ситуація стабільно неспокійна... Саме на Одесу ми закликаємо звернути особливу увагу. Тому що тут наклалося кілька факторів, які можуть використовувати для розкачки зовнішні сили", - зазначив Тимчук.

Він підкреслив, що обурені громадяни не вірять у випадковість серії пожеж у пляжній зоні. Вони також стурбовані долею Зеленого театру та категорично проти можливої ​​забудови частини Міського саду.

"З іншого боку, є скандальний мер і не менш скандальний забудовник сирійського походження, які з'ясовують між собою стосунки", - додав Тимчук.

Речник АТО Василь Лабай про ситуація на Донбасі станом на ранок 19 листопада

Як повідомляв портал "Знай.ua", вижити на окупованих територіях Донбасу, які захопили посіпаки ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького, дуже непросто. У місцевих жителів існує своїй негласний звід правил, виконання яких допоможе зберегти життя.