Держава бере гроші на оплату субсидій з податків, які платить "Нафтогаз".

Про це пише Politeka.

За словами директора департаменту податкового планування та регуляторної політики НАК "Нафтогаз України" Юрія Колобушкина, 2017 року компанія заплатить 74 мільярди гривень податків. При цьому в державному бюджеті передбачили на субсидії 47 мільярдів гривень.

"Може розірватися поріг міцності. Необхідно працювати над тим, щоб толерантно провести розрахунки та всім підприємствам підготуватися до опалювального сезону", – зазначив він.

У Мінфіні пояснили, що бюджет України на цей рік вже розподілено, а на субсидії бракує ще 10-15 мільярдів гривень, які потрібно десь взяти або у когось забрати.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще

Надходження до бюджету від підвищення мінімальної зарплати пустять на "осучаснення" пенсій.

Тому, як буде вирішуватися проблема з фінансуванням субсидій, поки не ясно.

Як повідомляв портал "Знай.ua", уряд посилить перевірки тих, хто отримує субсидії. Контроль проводитимуть за новими правилами.