Бойовиком "Арсенієм Яценюком" на фотографіях з Придністров’я, розтиражованих російськими ЗМІ, зображений соратник Дмитра Корчинського В'ячеслав Артеменко.

Знімок зроблений у Рашкові (Придністров'я, Молдова), де він командував гарнізоном УНА-УНСО. Про це сам Артеменко особисто заявив у коментарі "УП".

За словами Артеменка, він воював і в Чечні, і в Придністров'ї. У чоловіка немає жодної фотографії з Молдови, хоча він знає, що його знімали.

Авраменко каже, усвідомлює наслідки минулого, але не цікавиться ним, бо вже "його прожив". Зараз він займається вирощуванням кавунів.

Популярні новини зараз
Українцям перерахують платіжки на комуналку за січень Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень
Показати ще

Про те, що на знімках зображений саме Авраменко, виданню підтвердив і Дмитро Корчинський. Про участь цієї людини в бойових діях в Придністров'ї лідер "Братства" навіть написав у своїй книзі "Війна в натовпі".

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російський Слідком звинуватив екс-прем’єр-міністра України Яценюка в тому, що він воював у Придністров’ї. Документи слідчих опублікувала прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо і написала, що росіяни роздивилися політика на фотографії членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров'ї.