Зі спортивною риболовлею порівняв боротьбу з корупцією в Україні директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в країнах Східної Європи і Кавказу Френсіс Маліж.

Про це єврочиновник заявив під час виступу на форумі з питань розвитку української економіки в Києві, передає УНІАН.

"Боротьба з корупцією в Україні схожа на спортивну риболовлю. Спочатку ловиш рибу, фотографуєшся з нею, а потім відпускаєш", – наголосив він.

У той же час Маліж відзначив успіхи у непрямій боротьбі з корупцією, особливо в енергетичному та економічному секторах. Зокрема він вказав на ефект від усунення посередників на газовому ринку та позитивні наслідки очищення банківської системи.

Сьогодні Україні по програмі підтримки Євросоюзу в боротьбі з корупцією виділяється найбільше грошей – майже 16 мільйонів євро, але незначний прогрес у цьому напрямку є однією з найбільших проблем, що гальмує подальші реформи.

Популярні новини зараз
"Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українцям показали, що відчуває корупціонер, коли бере хабарі.