Російський президент Володимир Путін досі не почав повномасштабну війну проти України через те, що занадто серйозні наслідки економічних санкцій і переспектив їхнього посилення, не останню роль тут грає рішення Штатів надавати Україні летальну оборонну зброю. Але слід пам'ятати, що це стримує від великої війни, але не гарантує припинення конфлікту на Донбасі.

Таку точку зору висловив російський військово-політичний експерт, який живе в Празі, Юрій Федоров, передає "Обозреватель".

За його словами, "очікувати якогось поліпшення в зовнішній політиці Кремля неможливо". У цьому контексті він нагадав про недавнє інтерв'ю заступника міністра закордонних справ Росії Григорія Карасіна, "який повторив всі найодіозніші формулювання, які тільки можна було вигадати, щодо України". "Це свідчить про те, що в Кремлі не бачать ніяких причин для того, щоб змінювати політику по відношенню до України", - впевнений Федоров.

"Він (політичний тиск - ред.), звичайно, грає якусь роль. Санкції і перспектива посилення санкцій, я вже не кажу про те, що в США вже прийняте рішення про постачання в Україну летального оборонного озброєння - все це утримує Росію від великомасштабної військової агресії безпосередньо за участю російських збройних сил, або за участю "збройних сил" сепаратистів. Але ніяких ознак того, що в Москві готується поліпшення відносин з Україною, про відмову від найбільш жорстких, найбільш одіозних проявів зовнішньої полі тики, я принаймні, не бачу", - резюмував Федоров.

На Донбасі загинуло двоє українських військових

Популярні новини зараз

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Канада прийняла важливе рішення по Україні.