Станом на червень 2017 року лише 8% українців мають біометричні паспорти, наявність яких є обов'язковою умовою для безвізових поїздок до ЄС.

Такими є результати опитування Research & Branding Group.

Разом з тим, ще 39% українців заявили про намір їх оформити.

При цьому, кожен другий житель України (51%) не має біометричного паспорта і не збирається його оформляти.

Залежно від віку населення України можна розділити на тих, хто має або збирається оформити біометричний паспорт - це більше половини українців у віці до 50 років, і тих, хто не має і не збирається оформляти біометричний паспорт - це більше половини українців старше 50 років.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Найбільше число дійсних і потенційних власників біометричних паспортів серед молоді - 15% їх уже мають і 61% мають намір оформити, тоді як не збирається цього робити 21% українців у віці до 30 років.

Досить високі показники біометричної паспортизації серед "тридцятирічних" - 10% вже мають, а ще 53% мають намір оформити біометричні паспорти.

А ось більшість людей старших вікових категорій не мають і не мають наміру оформляти біометричні паспорти - 65% "п'ятидесятирічних" і 81% тих "кому за 60".

Опитування проводилося в період 15-24 червня 2017 р по загальноукраїнській вибірці (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м.Севастополь). N = 1800 осіб. Помилка вибірки склала ± 2,4% при рівні довірчої ймовірності Р = 0,95.

Як повідомляв "Знай.ua", з бюджетним авіаперевізником Ryanair поновили переговори щодо входження компанії на український ринок.