Українські туристи в Криму після анексії півострова – явище рідкісне. Як і туризм там взагалі, що підтверджують оновлені статичні дані.

Про це повідомляє Politeka.

Не заперечують цього і в так званому "міністерстві курортів і туризму": наших співвітчизників з початку сезону прибуло тільки 5% із загальної кількості відпочиваючих.

Добиралися туди найчастіше через пропускні пункти "Армянськ" та "Чонгар", на власних авто. Дещо рідше користуються авіатранспортом та поромною переправою. Попри мізерну кількість людей на курорті, кремлівські ЗМІ не втомлюються розповсюджувати інші, власні цифри (до 6 мільйона осіб і більше).

Зовсім інакше налаштовані туристичні оператори, які давно зрозуміли ситуацію і почали активно знижувати вартість путівок – на 25-30% (зараз вона коштує в середньому 30 тисяч рублів, або 12 тисяч гривень на людину).

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Ірина Федишин показала неймовірну весну у Львові: любов гуляє древніми вулицями

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Українські відомства ж показують реальну картину: місто Бердянськ вже давно стало рекордсменом, тому що з 2014 року відпочити сюди їде левова частка тих людей, які раніше щорічно бували у Криму.

Як повідомляв портал "Знай.ua",глава Пентагону поставив крапку у "кримському питанні".