Напередодні були названі заробітки київського метрополітену за підсумками першого півріччя 2018 року. За проміжним підсумком київське метро отримало понад 1,2 млрд гривень прибутку.

Дві третини від отриманої суми було зароблено на перевезеннях пасажирів. Про це повідомляє КП "Київський метрополітен" на запит Центру транспортних стратегій.

"За перші півроку 2018-го (до подорожчання проїзду) столичний метрополітен отримав дохід у розмірі 1286000000 грн. Серед інших статей доходів - надання площ в оренду (9900000 грн), безкоштовно отримані активи або амортизація (57600000 грн), інші роботи і послуги (17400000 грн), інші доходи - 113 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Крім того, київська підземка отримала асигнування з бюджету – 226,5 млн грн, компенсації за проїзд пільговиків – 207,1 млн грн, кошти на виплату відсотків за кредитами – 19,4 млн гривень (КП "Київський метрополітен" заборгувало компанії "Укррослізинг" 1,9 млрд грн за 100 вагонів).

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

При цьому від розміщення реклами, як стверджують на підприємстві, метро не отримує дохід.

Раніше стало відомо, що на День Незалежності будуть закриті дві станції метро.

У п'ятницю, 24 серпня, на честь святкування Дня Незалежності України роботу столичного метрополітену буде продовжено на 2 години.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Крім того, з 8 ранку і до закінчення урочистих заходів у центрі Києва будуть закриті всі входи і виходи зі станції «Майдан Незалежності». Також буде закрито вхід і вихід головної станції метро «Хрещатик» на вулицю Інститутську.

Нагадаємо, Омелян списав всі проблеми залізниці на українців.

Як повідомляв "Знай. ua", День Незалежності 2018: як буде працювати київське метро.

Також "Знай. ua" писав, що будівництво метро на Виноградар можуть віддати одному Кремля.