Вимушені переселенці можуть завалити суди позовами до Росії.

Таку думку висловив член координаційної ради громадської правозахисної організації Всеукраїнський рух "Сила права" Андрій Сенченко, передає "Обозреватель". Він зазначив, що компенсувати всі втрати повинен той, хто винен - ​​це в нашому випадку Росія.

А подібні позови проти України ніяких перспектив не мають.

"По-перше, якщо кожен потерпілий український громадянин подасть позов до суду, то загальна сума претензій перевищить 100 млрд дол. Якщо ці претензії будуть адресовані Російської Федерації як державі-агресору, то це буде актом справедливості, це буде дуже серйозним фінансовим тиском на агресора і, безумовно, допомогою людям ", - зазначив політик.

При цьому, за його словами, подібні позови проти України можуть привести до обвалу країни. Саме тому вони і так підтримуються і стимулюються Росією. При цьому росіяни використовують для цього різні шляхи: громадські організації, спецслужби, адвокатів.

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Зеленський після виборів розчарувався і написав українцям послання: "Сьогодні. Завтра. Завжди..."

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Україна не припиняє звертати увагу світової спільноти на свавілля Росії на сході країни і фіксує всі порушення, що відбуваються там.