З 1 січня 2018 року максимальний розмір пенсій в Україні зріс на 3060 грн, до 13 800.

Як сказав глава Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, це пов'язано зі зростанням прожиткового мінімуму з нового року. Він повідомив, що раніше максимальний розмір пенсії в Україні становив 10740 грн.

Раніше глава уряду говорив, що в наступному році будуть підвищені пенсії для українців з великим трудовим стажем, але низькою зарплатою. Про рівень життя, і падінні курсу гривні глава уряду промовчав. Мабуть, там все в порядку.

Пенсії військовим

Популярні новини зараз
Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Пенсійний фонд затвердив нові форми пенсійних посвідчень. Тепер з 1 січня 2018 року всі пенсіонери можуть отримати банківську картку замість пенсійного посвідчення. При цьому у відомстві пояснили, що старі посвідчення ніхто забирати не буде. Вони будуть діяти до закінчення терміну їх дії.