Зупинити будівництво Керченського моста, який незаконно веде Росія, цілком можливо. Але це буде можливо лише під тиск міжнародних партнерів України.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає прес-служба відомства. Він вважає, що ефективними в цьому питанні і додаткові санкції відносно Росії.

Міністр пояснив, що після російської анексії Криму особливо гостро постала проблема зміцнення національної безпеки і оборони на море. Будівництво моста, за його словами, безпосередньо впливає на транспортну інфраструктуру та економіку України.

"На сьогодні спостерігається зменшення числа заходів вантажообігу і вантажних кораблів до морських портів Бердянська та Маріуполя, що негативно позначилося на економічних показниках підприємств", - уточнив Омелян.

Через незаконне будівництва Керченського мосту окупанти встановили обмеження параметрів для проходження суден, які слідують з Чорного в Азовське море і назад. Таке обмеження тягне втрати експорту українського металу в США. Щорічні збитки можуть становити на рівні один мільйон тонн металу.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч попід ручку з Григорієм Решетником втекла від фіналістів "Холостячки": "Найжаданіша мить"

Померла Ніна Ургант - бабуся Івана Урганта, народна артистка СРСР, яка зіграла в "Вулиці розбитих ліхтарів"

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

Кримський міст: чому міст через Керченську протоку може впасти

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, скандальний Керченський міст якщо і добудують, то навряд чи він буде жити. Він несе загрозу не тільки з точки зору екології, а й з політичних мотивів.