Українців попереджають, що далеко не всі пляжі на популярних курортах в нашій країні придатні для відпочинку людей. Центр громадського здоров'я МОЗ оприлюднив список пляжі на півдні України та столиці, купатися на яких категорично не рекомендують, оскільки якість води далека від стандартів.

Серед пляжів, які не отримали позитивних оцінок біля морського узбережжя :

У Миколаєві: пляжі "Чайка" та "Стрілка";

Маріуполь: міський пляж приморського та лівобережного районів;

У Запоріжжі не рекомендують купатися на міському центральному пляжі.

Популярні новини зараз
Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

У Херсоні не отримав гарної оцінки пляж "ХФДП Адміністрації портів України";

А в Скадовську не рекомендують відвідувати міський пляж.

У Києві не рекомендують відпочивати на дев'яти міських пляжах. Найгіршими визнали: "Тельбін", "Молодіжний", " Венеція ", "Дитячий", "Передмістна слобідка","Золотий", "Центральний","Веселка" і "Вир".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", фахівці не радять відвідувати столичні пляжі, оскільки у воді знаходиться безліч збудників небезпечних захворювань.