На території Києва розвелося велика кількість супермаркетів – складно порахувати. Однак ще важче вибрати, де вигідніше купувати продукти.

Про це повідомляє "Інформатор", порівнюючи "АТБ", "Сільпо", "Еко-Маркет" і Billa.

Відштовхуючись від споживчого кошика, група експертів підготувала таблицю цін на продукти харчування. Далі обрані найпопулярніші продукти, які є на кухні більшості киян.

Це крупи, сезонні овочі і фрукти, м'ясо, молочні продукти, гарячі напої і, звичайно ж, шоколад. Ось так виглядає порівняльна таблиця цін на цьому тижні.

Зображення з цінами

Зображення з цінами

Зображення з цінами

Зображення з цінами

Таким чином, найдешевші ціни в Києві в супермаркеті "АТБ". Але при цьому, тут найдорожча кава — майже 55 грн за 50 р. найвищі ціни в "Сільпо". Хоча в той же час, в цьому магазині найнижча ціна на мандарини — 24,48 грн. В деяких випадках тільки на одному продукті можна заощадити 10 грн. Приміром, у Billa кг макаронів коштує 14,99 грн, а в "Еко-Маркет" — 24,99 грн.

В "АТБ" гречка коштує 21 грн, а в "Сільпо" — 31,79 грн. На рисі ціна відрізняється ледь не 20 грн. В "АТБ" кг круппи коштує 13,95 грн, а в "Еко-Маркет" — 33,44 грн. А якщо захотілося попити чай, то тут і зовсім можна влетіти в копієчку. В "АТБ" можна знайти його за 16,25 грн, а в Billa нам не вдалося знайти цінника нижче 45,99 грн.

Нагадаємо, продуктовий фальсифікат в Україні тільки набирає масовості. Сьогодні на прилавках магазинів можна побачити саморобний кави, парфуми, побутову хімію тощо. Підробки все частіше потрапляють і у великі мережеві супермаркети.

Крім того, в одному з супермаркетів Києва чоловік купив хліб з дивною "приправою", або "начинкою". На скибі просто повзали хробаки.

Дивіться сюжет про ціни

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", шахраї придумали нову ж дурилку.