Сьогодні україномовний контент стає масовим і, що не менш важливо, якісним. Відповіддю на потреби користувачів став запуск україномовної версії сайту однієї із найбільш популярних в Україні мультиформатних мереж магазинів — MOYO.UA.

MOYO.UA — мережа магазинів із унікальними можливостями

Дискусія щодо того, як краще здійснювати покупки, точиться, мабуть, з появи перших інтернет-магазинів. Одні клієнти надають перевагу простоті доступу о будь-якій порі, можливості швидко оформити покупку — інші ж не готові придбати товар, не побачивши його на власні очі.

Задовольняє потреби кожної із груп споживачів інтернет-магазин побутової техніки moyo. Мультиформатна мережа магазинів включає:

  • Роздрібні торговельні точки, де покупці можуть придбати все необхідне. Також сюди приходять замовлені клієнтами товари для тестування і детального огляду.
  • Інтернет-магазин, який працює цілодобово 7 днів на тиждень.

Клієнтам надається широкий асортимент товарів: як техніки, так і товарів для дому, авто і т. д. Забрати замовлення можна в будь-якій із роздрібних точок торговельної мережі, або замовивши доставку на склад транспортної компанії. У сервісних центрах спеціалісти завжди готові допомогти із налаштуваннями або ремонтом вибраної техніки, проконсультувати щодо будь-яких аспектів її функціонування. Професійна консультація надається операторами call-центру 24/7 або продавцями в роздрібних точках.

Популярні новини зараз

20-річний хлопчина поїхав медиком на Донбас і став мішенню снайпера: помер, не виходячи з коми

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Для клієнтів мережі магазинів MOYO функціонує програма лояльності «MOYO Club»

Сучасний підхід до оформлення статусу учасника дозволяє відмовитися від пластикової картки, від яких і так пухне гаманець: ідентифікація відбувається за номером телефону.

Кредит під 0 відсотків? Легко!

Той, хто сказав, що споживчі кредити невигідні, не знав про існування мультиформатної мережі магазинів MOYO! Вартість товару залишається незмінною, оскільки знижки, надані магазином, компенсують суми, витрачені на банківські послуги.

Хочете знати більше? Заходьте на сайт MOYO.UA!