Сьогодні вранці, 10 січня, на Волині десятки людей заблокували міжнародну трасу Київ-Ковель-Ягодин, протестуючи тим самим проти нових митних правил, що стосуються ввозу товарів на територію України. У соціальних мережах тим часом суперечки на цю тему стрімко набирають градус.

Як повідомляє портал Рoliteka, думки розділилися: одні вважають страйк абсолютно виправданим, інші упевнені: протестуючі намагаються узаконити контрабанду. Відповідний відеоролик на своїй сторінці в соціальній мережі опублікував учасник мітингу Олег Радик і підписав: "перекриття дороги в Раві-Руській".

"Хочуть бюджет грабувати", "без коментарів", "бізнесмени забулькав. А ви знаєте, що для багатьох людей це єдина можливість вижити?", "Контрабас", - пишуть в коментарях.

На Волині заблокували міжнародну трасу

Перекриття дороги у Раві-Руській.

Posted by Oleh Radyk on Wednesday, 10 January 2018

Популярні новини зараз
В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" публікував фото страйку на Волині: що відбувалося на самому початку.