В одному з будинків Одеси ліфт, термін експлуатації якого давно минув, рухнув в підвал.

Про це пише місцеве видання "Думська". Журналісти уточнюють, що в момент падіння всередині знаходилися дві жінки і чотиримісячне немовля. Мешканці дома№84/2 на Дніпропетровській дорозі розповіли, що на восьмому поверсі в ліфт зайшли троє людей, серед них Ольга Шамрай з чотиримісячної донькою Вікторією.

"Спочатку ліфт спускався як зазвичай, але в районі другого поверху раптом почувся різкий гуркіт, ліфт впав в підвал, люди підстрибнули, злякалися", - розповіли мешканці. Через 20 хвилин приїхала диспетчерська і звільнила "бранців". На щастя, ніхто не постраждав.

Мешканці кажуть, що термін експлуатації ліфта в будинку давно минув, ще в 2011 році. Остання перевірка проводилася в 2009 році.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що одеситів назавжди залишать без гарячої води. Мерія збирається запустити програму на 2017-2020 роки, згідно з якою будинку в місті відключать від гарячого водопостачання.

Популярні новини зараз
Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще