Харків'янин Карім опублікував відео, на якому він жорстко вбиває кажана.

Відповідне відео було розміщено в сторіс сторінки "sladkiy_plombir" в Instagram.

"Що робити з крихіткою, хлопці, порадьте? Вона бідолаха лежить і пищить, маленька", - звертається молода людина до своїх підписників і чіпає лежачого на підлозі кажана.

Через деякий час ставлення до летючої миші у нього кардинально змінюється.

"Придумав, як їй допомогти", - заявляє хлопець і тисне жертву ногою, після чого автор запису перевертає труп тварини і показує сліди крові.

Як пізніше написав на своїй сторінці у Facebook блогер Кирило Яковлєв, цей Карім, за попередньою інформацією навчається в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Харків’янин Карім виклав відео, де він жорстоко знущається над твариною, а потім вбиває її на камеру!При цьому глузуючи...

Posted by Кирило Яковлев on Saturday, 28 July 2018

"Харків'янин Карім виклав відео, де він жорстоко знущається над твариною, а потім убиває її на камеру! При цьому глузуючи з цього! За попередньою інформацією ця істота навчається в Харківському Національному Університеті внутрішніх справ (знову МВС). Також він викладав відео, де він в нетверезому стані з хлопцями розважається з п'яними дівчатами ... Якщо ви володієте будь-якою інформацією про цю істоту ... прошу написати в коментарі, або відправити в приватні повідомлення !!! Прошу максимально поширити відео! Ми повинні домогтися його відрахування з навчального закладу!" - написав блогер.

Також зазначимо, що свою сторінку в Instagram Карім вже видалив.

У коментарях користувачі обурені такою поведінкою студента.

"Я б розчленувала його", "Що ж він з людьми буде робити, працюючи в МВС?!!!!((( Садист.((( Ще й жага публічної демонстрації.((", "Ми повинні домогтися, щоб його посадили, а не відрахували, або нехай переживе все, що він робив з тваринами", "Таких треба знаходити і карати, і викладати їх відео покарань, щоб іншим не повадно було!" - пишуть користувачі.

Також один з коментаторів зазначив, що батьки Каріма – шановні юристи, а сам він – студент-правознавець, але прізвища хлопця так і не назвав.

Нагадаємо, двох неповнолітніх росіянок, які забили маленького кошеняти сокирою і зняли це на відео, поставила на облік поліція Алтайського краю.

Як повідомляв Знай.ua, мати 15-річної шкуродерки Катерини Ш. з Росії, яка зарубала сокирою живе кошеня в Бурлинском районі Алтайського краю, розповіла про вчинок своєї дочки.

Також Знай.ua писав, вночі 15 липня в Харкові невідомі розгромили приватний притулок для бездомних кішок та жорстоко вбили тварин.