Внаслідок стрілянини на багатолюдному турецькому курорті Бодрум українські громадяни не постраждали.

Про це повідомила прес-служба Консульської служби зовнішньополітичного відомства.

"Консул повідомляє, що українців немає серед постраждалих під час стрілянини в Бодрумі (Туреччина)", - йдеться в заяві.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", невідомі відкрили вогонь по відпочивальникам у нічному клубі на території готелю поблизу Бодрума на південно-заході Туреччини. Внаслідок атаки загинув 22-річний місцевий житель Фуркан Сай, ще четверо поранені.

Місцеві правоохоронці не схильні вважати те, що сталося, терористичним актом. Копи затримали двох злочинців, ще двох оголосили в розшук.

Популярні новини зараз
Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Діти просто не витримують: чому школярам важко на уроках Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще