Нинішнє покоління українців створює повністю нову країну. І у нас це поки що виходить.

Про це написав відомий український журналіст і блогер Віктор Трегубов.

"Те, чого нам уже вдалося досягти, - неймовірно, і порушує всі закони прагматичного бачення світу. Ми стрибнули у прірву і відскочили від дна. Тепер наше завдання - так швидко махати руками, щоб вилетіти з неї. І ви будете сміятися, але поки що у нас виходить ", - зазначив він.

На думку журналіста, нинішні часи "крутіші" від всіх тих, якими українці завжди захоплювались.

"Наші "Треті Визвольні Змагання" більші, могутніші, масштабніші та більше зачаровують, ніж були перші і другі. На кону набагато більше. Ми вже не збираємо ополчення, не партизанимо, не носимося по посольствах з вимогою визнати нашу країну до вівторка, а то в четвер у Києві знову влада зміниться. Ми воюємо. Ми будуємо країну ", - сказав Трегубов.

Популярні новини зараз
Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав" Дзідзьо приділив особливу увагу Пономарьову у його день народження, а Зібров та Цибульська підтримали: "Обіймаю, Саня" Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Даша Астаф'єва закликала росіян не розслабляти "булочки" після вибухів у Криму: "Пігодогі, набирайте побільше води"
Показати ще

"Хреново будуємо. Повільно, з помилками, з матом, ляпами, перекурами і множинними майданами. Як і слід було очікувати від людей з нульовим досвідом у будівництві нормальних країн. Але краще, ніж ті, хто були до нас", - резюмував він.