Оновити гардероб для маленьких модниць і модників за доступними цінами - непросте завдання для батьків. Альтернативою покупкам на розпродажах в роздробі став інтернет-шопінг, який допомагає знайти і замовити якісні речі, істотно заощадивши сімейний бюджет і час на пошуки найвигідніших пропозицій.

Все більшої популярності набирають торгові портали, які пропонують на своїй вітрині товари від безлічі різних інтернет-магазинів. Зручність таких порталів в тому, що для вибору і покупки не потрібно відвідувати десятки різних сайтів, щоб знайти і порівняти ціни на потрібні товари і послуги. В Україні в лютому цього року почав роботу новий торговий портал Sladan, особливістю якого є те, що на його вітрині представлені виключно акції і дисконтні товари.

Асортимент каталогу сайту Сладан охоплює всі сфери торгівлі: від одягу і взуття для дорослих та дітей до електроустаткування. Всього на Sladan представлено понад 750 тисяч товарів. Тут вказані знижки і акції в магазинах від більш ніж 850 українських інтернет-магазинів і компаній-виробників. Нові пропозиції додаються щодня, а розміри знижок на обрані товари і послуги досягають 80%.

На особливу увагу заслуговує дитячий асортимент товарів: одяг, взуття, аксесуари, іграшки, меблі для дитячої кімнати і предмети інтер'єру, канцелярія, книги і дитячі товари для дозвілля, відпочинку і спорту. Каталог дитячого одягу розділений на одяг для дівчаток, хлопчиків, новонароджених, окремо виділені верхній одяг, шкільна форма, спортивний дитячий одяг, сумки та аксесуари для дітей.

Наприклад, костюми для дівчаток представлені модельним рядом з спідничками і сукнями, шортами, бриджами, брюками і лосинами. Купити костюми для дівчаток можна зі знижкою від 5% до 50%, їх вартість починається від смішних 23 гривень. Кількість знижкових моделей в цьому розділі каталогу перевищує 300 штук, які за умовчанням відсортовані від максимальних знижок.

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Показати ще